Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Життєвий принцип - кожен повинен шукати не причини та пояснення, а шляхи для виконання завдань.

 

Скочний Орест Маркович

БІОГРАФІЯ

Народився 6 грудня 1940 р. на Тернопільщині.
Освіта вища, у 1967 р. закінчив Одеський електротехнічний інститут зв’язку.
У 1960 р. закінчив Львівський технікум залізничного транспорту, відділення автоматики, телемеханіки і зв’язку, працював за фахом - техніком. Після закінчення інституту працював інженером, старшим інженером, начальником цеху. З липня 1971 р. призначений начальником міського вузла зв’язку, який очолює більше 30 років. За ці роки пережито чимало труднощів. Тоді в м. Тернополі налічувалося 6 тис. номерів АТС, а зараз - 66 тисяч. За цей час за залучені кошти побудоване основне технічне приміщення, що дало змогу побудувати центральну АТС, вузол з’єднань і першу в Україні (четверту в колишньому СРСР) квазіелектронну МТС. За його участю і під його керівництвом була розширена АТС 22 і побудовані АТС 23, 24, 26, 28, 43, каналізаційна і лінійно-кабельна мережі міста.
Особливо значного розвитку зв’язок м. Тернополя набув у перші роки незалежності України. Коли постало питання: “Як вижити?”, колектив не сидів, “склавши руки”, не чекав милості ні від кого. Адже хто, як не ми? Не зупинилися лише на експлуатації діючого обладнання, а обрали єдино правильний шлях будівництва і розвитку засобів зв’язку. Щоб зекономити кошти, відмовились від централізованих постачальників і самі виходили на прямі зв’язки з заводами СНД, самотужки виконували усі монтажні та налагоджувальні роботи станційного обладнання, будували лінійно-кабельні споруди.
Після рішення міської ради зв’язківці міста першими в Україні стали вести будівництво з залученням коштів населення, підприємств і організацій.
Колектив зв’язківців гідно зустрів 100-річчя, потім - 105–річчя телефонного зв’язку в Тернополі: за щільністю телефонізації місто вже більше 10 років займає друге місце після Києва. За планом 2002 р. стане для тернополян роком повної телефонізації.
“Мета життя - повністю задовольнити населення Тернополя високоякісними засобами зв’язку. Без черг: сьогодні подав заяву, заплатив – післязавтра маєш телефон.
Життєвий принцип – кожен повинен шукати не причини та пояснення, а шляхи для виконання завдань.
Найприємніше у моїй роботі - нести добро людям. У людях ціную порядність”.
Нагородженій орденом “Знак Пошани”, Почесною грамотою і пам’ятним знаком Кабінету Міністрів України, Почесною відзнакою Тернопільської міської ради І ступеня.
Депутат Тернопільської міської ради дев’яти скликань.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»